Zlato-stříbrná Ostrava

24.04.2019

Tři sadské týmy se tentokrát zúčastnily velikonočního turnaje v Ostravě. Mimořádně kvalitně obsazený turnaj  tentokrát téměř postrádal české týmy. Ojediněle se v nějaké kategorii objevili domácí spolu s jedním dalším českým družstvem. A tak nás čekaly zápasy především se zahraničními celky.

U11 hrály tentokrát bez zkušenějších spoluhráček, které nastupovaly za U12. I proto je jejich stříbro skvělým úspěchem, mluvícím hlavně o bojovnosti a nasazení. Právě toto byla naše největší deviza a základ otáčení nepříznivého průběžného stavu některých utkání. MVP týmu byla vyhlášena Veronika Přenosilová.

U12 procházely turnajem bez ztráty kytičky a korunovaly vše krásným představením ve finále proti Ostravě, kde zaslouženě zvítězily téměř o 30 bodů.

U13 hrály jen v 8 hráčkách, protože se jim kryly zápasy s U12. Bylo tedy jen málo možností doplnit jejich tým. Bohužel v některých zápasech chybělo to, co zdobilo malé - chuť se poprat o výsledek. Konečné 4.místo není zklamáním, ale tenhle tým, má navíc.