HB Basket - ŠBK Sadská 74:56 (15:25 36:33 57:43) Poslední zápas jsme hráli v Praze na Aritmě s družstvem HB Basket. V tomto utkání jsme se chtěli rozloučit s letošní sezonou co nejlepším výsledkem a pokusit se vyhrát.

Další víkend znamenal opět účast na MČR, tentokrát v kategorii U12 v Klatovech. Loni se nám příliš nevedlo a byli jsme zvědaví, jak na sobě tým zapracoval. Složitější byla situace i v tom, že se tentokrát místo 12.ti týmů účastnilo 16, což bylo pro holky dost náročné. Přesto se nám povedlo ze skupiny postoupit a tím si splnit cíl, který...

Naše nejmladší soutěžní družstvo se 20.-22.4. zúčastnilo NF v Litoměřicích. Kategorie, kterou nemáme vůbec zmapovanou, byla pro nás velkou neznámou. Týmy se nepotkávají a svoji výkonnost nemohou průběžně porovnat, jako je tomu ve vyšších kategoriích.

Celkem 4 týmy se zúčastnily velikonočního turnaje v Ostravě. Logisticky velmi složité byly přesuny mezi halami, ale celkově se nám turnaj povedl.

I pro naše minikategorie byl tento víkend hodně náročný. 2 zápasy U11,12 i 13, přičemž většina hráček nastupovala i v jiné kategorii než byla jejich vlastní. Ale všechny holky to zvládly na výbornou a výsledkem bylo 6 výher.