Vosy v Brně

10.01.2022

Loupit se Vosám v Brně sice nepodařilo ale všech 8 statečných na obou palubovkách předvedlo velmi bojovný výkon. V sobotu na KP nám utekl začátek 3. čtvrtiny, přesto jsme se týmovým výkonem a zlepšenou obranou vrátili na dosah 4 bodů. Překlopit utkání na naši stranu se nám v závěru už bohužel nepovedlo.

KP Brno - Sadská 71 - 64 

V neděli byl soupeř ze Žabin kvalitnější, přesto se dařilo s ním do poločasu držet krok. Ukázalo se, že nástup do 3. čtvrtky budeme muset zlepšit a to především v útoku kde jsme dnes v prvních 5 minutách skórovali pouze jednou. Žabiny si zkušeně utkání pohlídaly, nicméně nasazení, koncentrace a chuť vos se zlepšovat jasně prokazuje obrovský potenciál.

Žabiny - Sadská 72 - 56 

Hlavní příčinou obou porážek byly naše ztráty (32 v sobotu a 31 v neděli). Útočnou spolupráci rozehra - křídlo a křídlo - pivot musíme zlepšit. Plus zakončení z blízka pod tlakem, přehled a komunikaci.

Byla to první utkání vedená novým trenérským obsazením, tudíž mnoho otazníků jak pro hráčky tak pro trenéry. Body jsme sice nepřivezli ale jedna veledůležitá výhra se přeci jen zrodila : Celý tým je na jedné vlně...a to směrem NAHORU☝️💪