Víkend 14.-15.9. - U15

16.09.2019

Naše děvčata se na nový ročník basketbalové soutěže připravovala od poloviny srpna nejprve v domácí hale, kde probíhala desetidenní fyzická příprava a poté zamířily vosy k basketbalové přípravě do tradičního kempu u Máchova jezera, do Starých Splavů.

Před začátkem soutěže jsme se 6. a 7.9. zúčastnili přípravného turnaje v Českém Brodě, kde jsme sehráli utkání s místními děvčaty z Českého Brodu, Slovankou a KK Gradina Tešanj. Tento turnaj jsme vyhráli, ale především šlo o poslední herní přípravu před začátkem mistrovské soutěže.

14.9.2019 18:00

V sobotní podvečer se rozehrál nový ročník soutěže starších žákyň U15, kdy jsme na domácí palubovce přivítali žákyně z Litoměřic. Několik minut nám trvalo než jsme se dostali do zápasového rytmu, ale pak jsme jednoznačně převyšovali mladé hostující hráčky. Všechny naše žákyně se zapojily do zápasu a bylo na nich vidět herní nadšení a velká chuť. Výsledkem bylo vysoké vítězství.

ŠBK P-H Sadská - Slovan Litoměřice 122:58 (40:18 24:10 32:9 26:21)

15:9.2019 10:00

V neděli jsme sehráli druhé utkání základní skupiny B s děvčaty z Ústí nad Labem. Již od samotného začátku jsme předváděli rychlý a agresivní basketball na který hostující hráčky nestačily zareagovat - 8 minuta - 25:0. Pouze jediný koš ze hry a ostatních 6 bodů z trestných hodů vstřelily litoměřické hráčky za 1 čtvrtinu. Další 3 čtvrtiny byly podobné a tak jsme si celý zápas užívali a předváděli přítomným divákům rychlý basketball s mnoha pěknými akcemi.

ŠBK P-H Sadská - Sluneta Ústí n.L. 140:36 (36:10 42:10 36:10 26:6)