U19 poslední 3 zápasy základní části

16.01.2024

"Na začátku bych rád pochválil všechny hráčky, které se zúčastnily zápasů ve dnech 12., 13., 14.1., protože odehrát tři utkání ve třech dnech a v podstatě v 8 hráčkách, je velmi náročné. V prvním pátečním utkání nás čekal Pelhřimov, soupeř který disponuje asi nejvyššími pivotkami v soutěži. Chtěli jsme hrát rychlejší basketbal, abychom tuto jejich výhodu eliminovali. Na agresivitě v obraně jsme museli ubrat s ohledem na počet hráček, které jsme měli k dispozici a k tomu ještě v první čtvrtině jsme se dostali do potíží s třemi fauly jedné naší hráčky. I přes tyto skutečnosti jsme utkání zvládli a zvítězili bezpečným rozdílem.

Sadská - Pelhřimov 95 : 73

V sobotu nás čekal favorit z největších a leader soutěže bez prohry. Věděli jsme, co chceme proti soupeři hrát, a co by na něho mohlo platit. Od úvodního rozskoku se nám až na výjimky dařilo plán plnit. Ve druhé části hry jsme z role dobře vzdorujícího soupeře vypadli a bodový rozdíl, který jsme nabrali, se nám už nepodařilo smazat. S favoritem jsme prohráli zbytečně velkým rozdílem.

Sadská - Slovanka 56 : 91

V neděli jsme si chtěli utkání užít, a vyzkoušet si pár nových herních variant a to se i přes velkou únavu povedlo. Zvítězili jsme a všechny hráčky mají na vítězství velkou zásluhu.

Sadská - H.Počernice 81 : 51

Chci poděkovat hráčkám za výkon a ocenit jejich přístup k tomuto velmi těžkému trojutkání, ke kterému nastoupily i se zdravotními potížemi a některé i s bolestí, na kterou nebraly ohled.