U19 HB

23.02.2022

Ve středu 9.2. dohrávaly Vosy přeložené utkání extraligy U17 na palubovce HB Basket Praha. Týmu od prvních minut citelně chyběla zraněná Natálka Jeníková, zejména v ofenzívě na rozehře. Přesto se v první půli Vosám dařilo držet se soupeřem krok. Vstup do druhého poločasu nám vůbec nevyšel a dobře bránící hráčky HB  se díky presingu a našim ztrátám dostávaly postupně do vedení. Vosy působili tentokrát ospale, především na doskoku kde nás soupeř přeskákal poměrem 60 : 35!!! Na konci třetího období si nešťastně pohmoždila kotník naše opora pod košem Maruška Holá a v závěrečné čtvrtce už oslabeným Vosám došla šťávička. HB Basket doma vyhrály zaslouženě a nám ukázaly mezery v odstavování hráček po střelbě. Zlepšit budeme muset i spolupráci při přechodu do útoku a jeho organizaci.