U19 finále

19.01.2022

Zápas proti rivalkám z Brandýsa začal z naši strany v trochu slabším nasazení, v průběhu, i díky celoplošné obraně, se nám dařilo dostat  soupeře pod tlak. Soupeř se opíral o posily z brandýského týmu žen, které nastupují i zde v základní pětce. Zkušené hráčky byly vždy schopné svůj tým podržet. My jsme šli do poločasu s 4 bodovým náskokem, který jsme postupně zvyšovali, ale soupeř to nevzdal a i za přispění trestných hodů (fauly nepochopitelně 10:21), dokázal vyrovnat a zápas šel do prodloužení. Tam se projevily zkušenosti a přesná ruka hráček soupeře. Ač se to nezdá, věřím, že nás tato smutná prohra dost mrzela a můžeme se z ní mnohem více poučit, než ze šťastné výhry. Celý tým bojoval až do konce. Bylo nás jen 7 statečných, jelikož covid nepustil další hračky na hřiště, a navíc jedna bojovala se zdravotními problémy, které následně musela řešit návštěvou lékaře. Každopádně bylo vidět během hry mnoho zlepšení, ale i chyb, na kterých budeme trpělivě pracovat během tréninkového procesu. Pevně věřím, že se do odvety vrátíme silnější a výhru už si nenecháme vzít.

Brandýs - Sadská 75 : 72 pp

Bohužel po zápase odpadly další hráčky a proto jsme museli nedělní utkání odložit.