U19 BŠ Praha

25.02.2022

Na vítězství v kategorii U19 jsme si museli počkat až do neděle 20.2. Vítězství nám pomohlo opět zažít pocit odměny po tvrdých trénincích, v kterých spojené týmy U17 a U19 odevzdávají maximum. Zápas proti SBŠ Praha se nevyvíjel úplně nejlépe, bohužel nás provázela nepřesná muška a zbytečné ztráty. Chyběla i větší aktivita ve hře 1/1. Naopak většinou mladší soupeřky v tomto neměly zbytečné obavy a dlouho jim jednoduchá hra stačila na průběžné vedení. Síla našeho týmu se paradoxně objevila ve chvíli, kdy jsme již prohrávali o 10 bodů. Bylo to asi v polovině 3. čtvrtiny. Dobré využítí time - outu a porada- motivační sprcha - zafungovala a během par minut bylo po náskoku a holky začaly byt lepší ve všech dovednostech. Takže výhra 69-56 byla vydřená, ale naprosto zaslouzená. Bodově se dařilo Nikče a Petře, které se prosazovaly jak střelbou z perimetru , tak i ve hře 1n1. Skvělý zápas odehrála nejmladší hračka Anička, ale i další hračky přidaly svůj díl ve prospěch týmu. Dobře se uvedla nová posila z Kolína, Bara Krausová. Závěrem je potřeba dodat, že je stále dost prostoru na zlepšování, pevně věřím, že výkony v kategorii U19 půjdou nahoru.