U15 zakončily rok výhrou

14.12.2023

V dohrávaném utkání ligy U 15 jsme přivítali tým Kladna. Zápas se překládal kvůli marodce soupeře a nám v úterý nakonec chyběly také 4 hráčky. Což měla být šance pro ostatní hráčky našeho týmu, aby se předvedly. První čtvrtina byla poznamenaná pozdním příjezdem trenéra hostí, což nám darovalo desetibodový náskok hlavně tím, že jsme hráčky Kladna zaskočily agresivní obranou. Druhá čtvrtina pak poskytla jiný obrázek. Běhavý a nadšený soupeř i mírné podcenění ze strany vos vedly k výsledku čtvrtiny 15:17 pro hosty. V poločase jsme museli zdvihnout hlas i varovný ukazováček, protože bez nasazení, agresivity a kvalitní obrany Sadská může prohrát i s posledním týmem tabulky. Po poločase jsme zapnuli na potřebnou rychlost a brzy si vybudovali 30 bodové vedení. Předvedli jsme i několik pohledných akcí. Čtvrtá čtvrtina však opět klesla do mínusu a soupeři jsme často dovolili lehké zakončení. Některé hráčky zápas nezastihl v dobré formě, ale i tak může každá vosa běhat a bránit na 100 %. Pochvalu si zaslouží Petra Klazarová, která se pozice kapitánky zhostila se ctí a byla dobrým lídrem.

Sadská - Kladno 89 : 60

Všem hráčkám a rodičům děkujeme za společný rok spolupráce. Přejeme pohodové Vánoce a zasloužený odpočinek. A milého Ježíška prosíme kromě zdraví i o trochu úspěchu v roce 2024.