U15 Vosy zkrotily Tygry

04.12.2023

V posledním kole před Vánoční pauzou jsme doma přivítali holky z Tygrů, momentálně druhý tým ligy. Pečlivě jsme se připravovali celé tři týdny a přesto nás zaskočil důraz soupeře a v první čtvrtině jsme těžce hledali rytmus. Vosy však vlétly do druhého dějství osmibodovou šňůrou a hra pak vypadala tak, jak bychom si ji představovali. Spolupráce v obraně i útoku. Zdravá agresivita a dodržování taktiky nám přinesly poločasové vedení o 17 bodů. V pauze jsme si pak připomněli náš zápas v Praze, kdy Tygřice stáhly až na rozdíl 5 bodů a tak jsme si chtěli pohlídat vstup do druhého poločasu. Obdrželi jsme jen 8 bodů a hlavně díky koncentraci na doskoku jsme zvýšili svůj náskok na 30 bodů. Ve čtvrté čtvrtině jsme pak občas naivně přihrávali na obsazenou hráčku a nebyli tak důslední v uvolnění bez míče. Utkání jsme zvládli až na úsek 10:0 ve čtvrté čtvrtině. Pochvalu si zaslouží Kája Schneiderová, která letos nastoupila prvně za U 15 a hrála velmi dobře. Děkujeme všem fanouškům, kteří i přes sněhovou kalamitu dorazili nás podpořit.

Sadská - BŠ Tygři Praha 78 : 46

Poslední utkání v tomto roce sehrajeme s Kladnem v náhradním termínu.