U15 Prostějov

12.03.2020

Starší žákyně v extralize U15 odjely ke svému dalšímu utkání do Prostějova. Utkání jsme začali s maximální snahou hrát agresivně na obrané polovině a rychlým přechodem na útočnou polovinu. To se nám celkem dařilo a tak jsme do druhé desetiminutovky šli s 9 bodovým náskokem. Domácí hráčky, povzbuzované domácími fanoušky a především hlasitým domácím trenérem, se snažily držet s Vosami krok, ale i ve druhé čtvrtině ztrácely na naše žákyně 6 bodů, celkově po polovině -18 bodů. Třetí část hry byla podobná prvnímu poločasu a tak jsme před posledními 10 minutami navýšili vedení na 23 bodů. Poslední čtvrtina byla z naší strany nejpovedenější. Sadské Vosy předvedly mnoho pěkných akcí a rychlých protiútoků, na které domácí již nedokázaly reagovat a tuto část hry jsme vyhráli jasným rozdílem (2:19). Díky patří i několika rodičům, kteří přijeli povzbudit naše žákyně.

K2 Prostějov : ŠBK Sadská 42:82 (12:20 13:19 15:24 2:19)