U15 Litoměřice B

04.02.2019

První únorový víkend naše žákyně měly přivítat na domácí palubovce družstva z Litoměřic a Děčína. Bohužel velká marodka děčínských hráček nedovolila odehrát toto nedělní utkání a o náhradním termínu zatím jednáme.

Mohli jsme se tedy soustředit na jediný sobotní zápas s béčkem litoměřických žákyň. A je třeba pochválit naše hráčky za velmi kvalitní výkon od úvodního rozskoku. Zejména naše obrana dělala hostujícím hráčkám velké potíže, kdy své první body zaznamenaly až ve 4. minutě. Naše mladé naděje hrály s chutí a vše podpořené dobrou střelbou dalo podobu celému zápasu. První čtvrtina 41 : 12. Druhá čtvrtina pokračovala podobně jako ta první a soupeři jsme dovolili vstřelit jen 3 body. Ve třetí a čtvrté čtvrtině jsme již zvolnili tempo a bodový rozdíl nebyl tak velký. Hráčky spíše myslely na to jak dát koš, než na obranu. Všechny hráčky si s chutí zahrály a především zastřílely (v utkání jsme dali 6 trojek). Za svoji předvedenou hru byla naše děvčata odměněna potleskem přítomnými diváky, kterých se sešlo opravdu hodně.

ŠBK Sadská - Slovan Litoměřice B 115 : 46 (41-12, 24-3, 30-16, 20-15)