U15 další kolo

30.09.2019

Dalšími dvěma zápasy pokračovala soutěž starších žákyň, kdy jsme opět na domácí palubovce hostili žákyně z Jičína a Trutnova.

28.9.2019 11:00

Sobotní utkání s žákyněmi z Jičína jsme začali velmi koncentrovaně a již v první desetiminutovce si naše děvčata vypracovala 11ti bodové vedení. Ve druhé části pokračovaly sadské vosy ve výborném výkonu a do poločasové přestávky jsme odcházeli s 27bodovým náskokem. Ani ve třetím dějství naše družstvo nepolevilo ze svého výkonu a výrazně bodově odskočilo od hostujícího týmu. Poslední čtvrtinu naše hráčky odehrály v poklidu a nadále předváděly přítomným divákům mnoho pěkných akcí a úspěšných střel z tříbodové vzdálenosti (celkem 7).

ŠBK Sadská - BSK Jičín 110:54 (21:10 54:27 83:36)

29.9.2019 12:00

Nedělní utkání proti žákyním z Trutnova začínalo v pravé poledne a na hráčkách tento čas byl vidět. Nekoncentrovanost při rozcvičení a příprava do utkání, zřejmě dojem, že jsou u nedělního oběda. Bylo ale vidět, že s prvním rozskokem hráčky pochopily, že se utkání samo nevyhraje. Hostující hráčky jen s obtížemi přecházely na útočnou polovinu a naše obrana jim dělala velké problémy. Stav po sedmi minutách 24:4 pro sadské vosy a to jsme ještě nevyužili velmi mnoho střeleckých příležitostí. Kromě třetí čtvrtiny, kdy jsme dovolili soupeřkám vstřelit 16 bodů, bylo utkání jednoznačné. Opět jsme dokázali vstřelit 7 trojek a předváděli nejednu hezkou akci. Bodově se opět dokázala prosadit Dominika (31bodů), Zuzka (19bodů), Natálka J. a Emma (17bodů) a Nikča, Viki, Nataša (10bodů). Pochválit je třeba i obě hostující družstva, že bojovala a snažila se hrát aktivně až do samotného konce utkání a nic nevzdávala.

ŠBK Sadská - BK Lokomotiva Trutnov 119 :40 (34:8 66:16 93:32)