U14 Sparta, BŠ

17.02.2020

Extraligové boje mladších žákyň naše děvčata odehrála na domácí palubovce v Sadské. V pátečním předehrávaném zápase s žákyněmi BA Sparta bylo po celé utkání skóre velmi vyrovnané. Náskok, který si naše žákyně vypracovaly v prvních deseti minutách, ve druhé části ztratily. Třetí desetiminutovka byla vyrovnaná, a tak se rozhodovalo v poslední čtvrtině. Ve třetí minutě poslední části jsme ještě prohrávali 48:49. Pak přišla naše chvíle a sadské Vosy si vypracovaly rozhodující náskok, který udržely až do samotného závěru. Hrálo se rychle, agresivně a oba celky předvedly přítomným divákům pěkný basketbal.

ŠBK Sadská : BA Sparta 63:56 (20:14, 17:24, 9:9, 17:9)

Neděle 16.2.2020 10:00

Nedělní utkání jsme odehráli s jedním z favoritů soutěže BŠ Tygři. První čtvrtina byla až do deváté minuty vyrovnaná a prohrávali jsme jen o jediný bod. Pak jsme ale za jeden a půl minuty inkasovali 8bodů a sami dali jen jediný bod z trestného hodu. Druhá čtvrtina už byla vyrovnaná a dokázali jsme ji o bod vyhrát. Zbývající dvě desetiminutovky vyzněly pro hostující žákyně z BŠ, ale nedaly jsme nic zadarmo a byli jsme vyrovnaným týmem. Po celé utkání se hrál rychlý, kolektivní basketbal, který byl nejednou odměněn potleskem příznivců obou družstev.

ŠBK Sadská : BŠ Tygři 68:81 (13:21, 23:22, 15:20, 17:19)