U14 poslední kolo ŽL

06.12.2022

V posledním kole nás čekali nejtěžší soupeři a průběh obou utkání to i potvrdil. V sobotu přijela Slovanka a po domácí prohře bylo vidět, že se na odvetu těší. My jsme navíc nebyli v nejsilnější sestavě, Anička má pauzu od utkání na Slovance a bohužel ještě nějakou chvíli mít bude.

Od začátku zápasu se vedení přelévalo ze strany na stranu a žádný z týmů si nevytvořil podstatný náskok. Stejný vývoj jsme sledovali až do konce, kdy se nám po šťastné trojce podařilo vyrovnat a utkání šlo do prodloužení. Tam jsme si týmovějším výkonem zajistili těsnou výhru 83:81. Pochvalu si zaslouží všechny holky za předvedený výkon i snahu o výhru až do poslední vteřiny.

S Litoměřicemi jsme to měli na zraněné hráčky 1:1, i tak jsme od počátku pomalu navyšovali vedení. Ve druhém poločase pak dostaly příležitost všechny hráčky. Utkání již nebylo tak plynulé, ale i tak nasbíraly cenné minuty.

Holkám můžeme jen poděkovat za předvedený výkon a postup do extraligy bez ztráty bodu.

Sadská - Litoměřice 68 : 49