U14 pokračují vítězně

03.10.2023

Sadské Vosy ve čtvrtek 28. září odehrály další utkání žákovské ligy U14 proti BSK TJ Jičín. Naše hráčky se hned od začátku utkání prezentovaly lepší herní kvalitou než soupeř, a tak dostaly větší prostor i Vosy v zácviku. Sadský tým se nezalekl tvrdé hry soupeřek a projevil velkou houževnatost a odhodlání, které se od nich také očekává. S výsledky po čtvrtinách 6:21, 20:41, 28:68 a konečným výsledkem 47:89 si připsaly vosy výhru i ve dvojičce.

V sobotu 30. září vosí roj pokračoval v náletu a porazil AŠ Mladou Boleslav po čtvrtinách 4:26, 4:60, 8:91 a konečným výsledkem 12:128. Zato nedělní utkání v první říjnový den proti týmu BK Brandýs nad Labem přinesl vyrovnané klání, na které Vosy zatím čekaly!!! Po čtvrtinách 8:18, 21:27, 39:55 a 47:77 ale nakonec zaslouženě uhájily letošní neporazitelnost i přes zranění a nemoc některých hráček.