U14 Jičín, Čelákovice

25.03.2022

V současné době nás začaly trápit dohrávky všech kategorií. V úterý jsme se potkali s týmem Jičína, který stejně jako my, nebyl kompletní. Začátek jsme měli velmi dobrý, koncentrovaný výkon nám zajistil vedení, které jsme pomalu navyšovali. Celý zápas ukazovala obě družstva dobrý basketbal, založený na výborných individuálních výkonech.

Sadská - Jičín 94 : 65

Hned ve středu jsme dohrávali utkání U14 s Čelákovicemi. Ani tento tým nebyl kompletní a po našich minulých výhrách jsme hned od počátku měli problém s koncentrací a dostávali laciné koše. Ve druhé části jsme jasně dominovali a poločasové vedení 58 : 31 nám dalo možnost do dalších čtvrtin prostřídat méně vytěžované hráčky. Nesoulad v kombinaci hráček a střídání vedl k chybám v obraně a prohře poslední čtvrtiny 8 : 21. Tím jsme dovolili Čelákovicím kompenzovat stav, který v průběhu zápasu vypadal na velký rozdíl. Pozitivní je, že i méně zkušené a mladší hráčky dostaly velký herní prostor a mohly skórovat.

Sadská - Čelákovice 92 : 64