U14 dvojička Brandýs

05.11.2019

První utkání dvojiček jsme jeli odehrát do Brandýsa. Naše mladší žákyně se od samotného úvodu snažily o agresivní obranu a nedovolily tak domácím snadno zakončovat své útoky. To se nám dařilo ve všech čtvrtinách, kdy nám brandýské žákyně ani v jedné nedokázaly vstřelit 10 bodů. Bohužel k velké smůle se již brzy po úvodu utkání nešťastně zranila Maky B. a musela odjet do nemocnice. Sadské vosy pod vlivem této nemilé události ztratily soustředění k zápasu (není se co divit a plně je chápu), ale i tak to stačilo k vítězství.

Bk Brandýs n Labem : ŠBK Sadská 29 : 62 (6:18. 14:35, 20:46)

Neděle 3.11.2019 10:00

Nedělní domácí odveta pro naše děvčata nezačala dobře a musela dotahovat náskok soupeře. V 7.minutě stav 2:9. Po oddechovém čase jsme dokázali zabrat a snížili náskok soupeře na rozdíl 2 bodů před druhou čtvrtinou. Teprve ve druhých deseti minutách naše žákyně začaly převyšovat herně soupeře a výsledkem bylo poločasové vedení o 16 bodů. Ve zbývajících dvou čtvrtinách jsme spíše mysleli na útok než na obranu a obdržených 56 bodů je v domácím prostředí sadské haly mnoho. Toto utkání nebylo tak hezké na podívání jako to sobotní, ale i takové zápasy jsou.

ŠBK Sadská : BK Brandýs nad Labem 56 : 83 (12:14, 36:20, 61:37)