U14 dohrály odložené utkání s AŠ MB

11.10.2021

6.10. jsme odpoledně dohráli utkání s AŠ Mladá Boleslav, které nám chybělo v tabulce kvůli nemoci soupeřek. Tým, složený z vysokých, typově skvělých hráček, vzbuzoval na první pohled respekt. Nám trvalo celou první čtvrtinu, než jsme se srovnali nejen s výškou a silovostí soupeřek, ale hlavně s nepochopitelně zataženou obranou, která spočívala v okamžitém návratu do bedny bez náznaku osobní obrany. Je to hrozná škoda v tomto věku rezignovat na běhavý basketbal. Ale my jsme se s touto formou hry od 2/4 srovnali a nátlakovou obranou sbírali míče a zvyšovali náskok. Skóre této čtvrtiny bylo 41:2 a o zápasu bylo rozhodnuto. Poločasové vedení 55:13 bylo jasným obrazem dění na hřišti. V dalším průběhu jsme již jen navyšovali skóre na výsledných 119:22.

Sadská - AŠ Mladá Boleslav 119:22 (14:11, 55:13, 89:18)