U13 vydřely výhru

25.11.2019

V sobotu jsme se na naší palubovce potkali s druhým neporaženým týmem, družstvem Čelákovic. Bohužel v situaci, kdy nás limitovala zlomená ruka Makyny, achilovka Nikči a další bolesti a zranění. Věděli jsme, že to bude velmi těžké utkání a tyto skutečnosti nás hodně oslabovaly. Soupeřky naopak přijely hodně nažhavené a připravené nás poprvé porazit.

Na palubovce to bylo v 1.poločase hodně vidět. Hostující hráčky se praly o každý míč, snažily se chodit "do faulů", což se jim také dařilo a hodně skórovaly z TH. Poločasové vedení Čelákovic o 5 nás nezlomilo, přidali jsme na důrazu v ohrožování koše, i v obraně a po 3/4 už vedli o bod. Poslední část jsme již skóre pomalu navyšovali a vydřeli výhru 60:51.

Sadská - Čelákovice 60:51 (6:12 22:27 38:37)

Ve 2. zápase jsme ve větší míře zapojili hráčky, které v 1.zápase tolik nehrály. I tak jsme od začátku vedli a nakonec vyhráli 58:51.

Sadská - Čelákovice 58 : 51 (15:8 26:23 44:36)

Moje pochvala míří na všechny, které na sebe vzaly odpovědnost za výsledek a nechaly na hřišti opravdu všechno. Doufejme, že se dáme již konečně zdravotně dohromady a budeme v dalších kolech nastupovat fit.