U12 ve Slaném

19.11.2019

Duel se Slaným je vždy vítaným měřením sil. Tentokrát jsme jeli na palubovku k soupeřům v trochu "rozsypaném" stavu. Různé bolesti, nemoci a další problémy nás trochu limitovaly. Přesto jsme se na zápas těšili, protože kvalitních soupeřů není nikdy dost.

První pětka se na začátku musela vyrovnat s tvrdými obroučkami slánské haly, ale po několika neproměněných šancích se již chytla, dotáhla vedení soupeřek a předávala štafetu za stavu 16:23. Ve 2/4 bylo vidět limitující omezení Nikči, která se i přesto výrazně podílela na navýšení skóre na 27:40. V nastaveném trendu jsme pokračovali a dotáhli zápas do vítězného konce. Všechny holky mohu jen pochválit za nasazení a předvedenou hru.

Slaný - Sadská 40:72 (16:23, 27:40, 37:58)

Do druhého zápasu již nezasáhla ani Nikča ani Péťa, střídala i Vali s Janou a Týnou, naopak daleko větší minutáž dostaly hráčky, které v 1.utkání hrály málo nebo vůbec. Výborně se zapojila Bára, která se stále lepší. I tak jsme tentokrát při větším střídání opor na Slaný nestačili. Důležité bylo ale zapojení většího počtu hráček, aby i ony sbíraly cenné minuty.

Slaný - Sadská 53:48 ( 6:16, 25:25, 37:34)