U11 ukončily základní část opět výhrou

22.03.2019

Poslední zápas základní části U11 byl opravdu vyvrcholením této soutěže, i když nás nezastihl v nejlepší kondici. 3 nejlepší hráčky se potýkaly se zdravotními problémy (Vali měla téměř měsíc zákaz kvůli kolenu, Niki a Jana se praly s nachlazením), navíc měly za sebou páteční 2 utkání s Kolínem a pondělní s U12. Fyzicky to byl pro ně určitě zápřah a na hřišti to bylo znát. K tomu se nám nedařilo dát jasné "šoupáky" a na zápletku bylo zaděláno. Průběhu zápasu nepřispěl ani úzkostný metr jednoho z rozhodčích, který pískal soustavně fauly mimo míč a při počtu 66 faulů se střílelo dohromady 88 TH. Utkání nemělo spád, bylo rozkouskované a holky chvílemi na obou stranách netušily, co se jim písklo.

V našem týmu potěšil výkon celé 1.pětky  a v ní do hry se po zraněních pomalu vracející Adély. 2.pětka těžila hlavně z RP a bojovnosti Valči. Pro ni to musel být po odmlce opravdu těžký návrat, ale její bojovnost a hlad po výhře byly základem našeho úspěchu.

Slaný - Sadská 61:67

Ve 2.utkání oba týmy pravidelně střídaly, Slaný měl širší lavičku a tak dostaly příležitost i hráčky, které hrály v prvním zápase méně nebo vůbec. Bylo vidět, že výsledek není ani pro jeden tým důležitý, což bylo fajn. Zahrály si všechny hráčky a my jsme pustili Niki na fotbal, aby v brance pomohla Spartě ke dvěma výhrám, a Valču jsme nechali hodně odpočívat.

Slaný - Sadská 32:62