Slovo závěrem

09.05.2024

Máme za sebou nelehkou sezónu, plnou těžkých zápasů, nemocí a zranění. Plnou také radostných okamžiků, stresu a zklamání. V jednom ale zklamaní být nemůžeme. A to je neskutečná podpora rodičů napříč všemi týmy. Všude jsou vidět i slyšet, nevzdávají se stejně jako holky na palubovce, věnují nesmírné množství volného času cestování a fandění. Jejich mexické vlny a pokřiky "sááádskééé vosy" jsou slyšet všude, kam přijedeme.

V dnešní době se vytváří velké množství projektů k slušnému chování v mládežnickém sportu. Žádný projekt ale nenastaví partu, která drží pohromadě tak, že nám to mnohé týmy závidí. Na všech mistrovstvích nám děkovali delegáti za přístup a slušnost ve fandění, za vstřícnost k mladým rozhodčím i za umění skousnout něco, co se nám nelíbí. Mnohdy je to těžké, chvilku to trvá, ale i to umíme!

Vosí roj má skvělý tým! Získal neuvěřitelně erudovaného trenéra v osobě Tomáše Holešovského. Ten na sebe vzal část starosti o chod klubu a svojí odborností a přístupem pozvedl hráčky k výkonům, které nás dostaly na místa, ze kterých se teď radujeme. Na starších hráčkách je vidět vliv práce i Pavla Kubálka, který předává mnohaleté zkušenosti z práce s ženami USK. Máme skvělý tým! Skvělý tým na hřišti i v hledišti! Velké díky všem, jsem na Vás pyšná a jsem ráda, že Vás mám!