První kolo U14

23.09.2019

Nový ročník basketbalové soutěže mladších žákyň začal i pro naše děvčata, která v sobotním odpoledni na své palubovce přivítala žačky z BK Studánka Pardubice.

Nedělní utkání S BC Kolín bylo z důvodu početné marodky hostujícího družstva přeloženo na úterý 1.10.2019 od 17:00.

21.9.2019 13:30

K prvnímu mistrovskému utkání nastoupily sadské vosy v nekompletním složení proti pardubickým žákyním. Již v prvních deseti minutách jsme si vypracovali 11 bodové vedení, které jsme ve druhé části hry ještě navýšili a do poločasové přestávky jsme odcházeli s náskokem 29 bodů. Na naší hře bylo mnohé co zlepšit, a tak jsme do třetí desetiminutovky nastupovali s odhodláním zvýšit kvalitu našeho výkonu. Bohužel zůstalo jen u přání. Sice jsme hostujícímu družstvu dovolili vstřelit jen 5bodů, ale sami jsme dali jen 12 bodů. Do poslední čtvrtiny nastoupily sadské vosy plně koncentrované a na hře to bylo znát. Velmi dobře jsme bránili a na útočné polovině se nám také začalo dařit. Naše žákyně předvedly několik rychlých protiútoků, soupeř neměl šanci na lepší výsledek a holky se mohly radovat z prvního vítězství.

ŠBK Sadská - BK Studánka Pardubice 84:31 (21:10, 25:7, 12:5, 26:9)