První kolo kvalifikace za námi

13.12.2018

U11 odjížděly v neděli do Slaného k prvnímu kolu kvalifikace. My dospělí jeli se smíšenými pocity, protože zápas u nás měl průběh takový, jaký měl a holky většinou nemají žádnou zkušenost s vyhrocenými zápasy, kde o něco jde a tak jsme nevěděli, jak se s tím poperou. 

První polovina zápasu byla jasně v naší režii, obě čtvrtiny jsme vyhráli,ale  pak přišla nekoncentrace první pětky, která si při své nezkušenosti na rozdíl od nás myslela, že je vlastně rozhodnuto. Několik chyb vrátilo nadšeně bojující soupeřky do zápasu a nás vyvedlo z konceptu. Ve čtvrté části hry si naše nejzkušenější výhru pohlídaly, ale počet jasných neproměněných šancí byl chvílemi na omdlení. :)

V zápase jasně dominovala druhá pětka, ve které se Jana postarala o obranu nejlepší hráčky Slaného a Valča s Niki táhly útok. Hráčkou zápasu byla tentokrát Vali, která předvedla skvělý výkon. Obdiv patří i Nikče, která vstala z postele, aby týmu pomohla a vzápětí se do ní zase vrátila. Takových zápasů, kde musíme bojovat o každý míč a soupeřky, hrající na výborné úrovni, nás donutí k chybám, bychom potřebovali mnohem víc.  První krok jsme udělali, ale o postup se ještě musíme poprat doma 19.12. Tenhle soupeř nám totiž zadarmo nic nedá a to je dobře.