Poslední kvalifikace

18.02.2020

Poslední kvalifikace čekala loňské mistryně. Slaný nejdříve zápas pro chřipku odložil a když došlo na náhradní termín, měli jsme naopak my dvě zraněné a další nemocné. To poznamenalo první zápas, kde jsme hráli v provizorní sestavě a na začátku se trápili. Od poločasu jsme však zapnuli na vyšší stupeň a zvítězili 59:32. V neděli to ale byl úplně jiný zápas. Od prvních minut jsme vlétli na hřiště jako uragán a nenechali ani chvilku soupeřky vydechnout. Poločasové vedení 48:10 bylo obrazem dění na hřišti. V zápase jsme zvítězili 85:24 a potvrdili roli favorita. Krásnou tečkou za oběma zápasy se Slaným bylo závěrečné kolečko obou týmů s pokřikem "vosy jsou nej", což se příliš nevidí.

Děkujeme i rodičům z obou táborů za sportovní prostředí, které holkám vytvořili.