Odveta U14

24.03.2024

Ve středu 20. března odehrála zraněními a nemocemi decimovaná vosí letka odložené utkání extraligy U14 proti hradeckým lvicím. Vosy předvedly krásné akce a tři čtvrtiny utkání držely nerozhodné skóre. Osvědčily se dokonce i hráčky, které byly na začátky sezony pouze v zácviku. V posledním dějství soupeř ještě vyeskaloval již tak tvrdou hru a začal hrát na hranici rugby. O to větší pochvala patří Vosám, které se hned od začátku přizpůsobily tvrdým zákrokům a bojovaly až do konce. I když prohrály, tak prohrály se ctí. Skóre po čtvrtinách: 25:20, 34:33, 46:47, 73:62. Kaňkou na utkání bylo neskutečně nesportovní prostředí, vytvořené domácími fanoušky. Takové chování na zápasy dětí skutečně nepatří.