Dvojička U14

04.03.2020

Netradičně v pátek jsme předehráli utkání s družstvem Sokola Hradec Králové. Hned první čtvrtina pro naše mladší žákyně nedopadla nejlépe a prohráli jsme ji v poměru 8:29. Ve druhých deseti minutách jsme přece jen dokázali trochu stáhnout náskok hostujících žákyň, především díky vyšší agresivitě. Ještě ve třetí čtvrtině se nám dařilo udržovat přijatelný výsledek, ale posledních deset minut jsme nedokázali již držet s hradeckými krok a rozdíl na konci utkání byl docela propastný. Bohužel jen bojovnost v některých částech utkání nestačí.

ŠBK Sadská - Sokol Hradec Králové 54:84 (8:29 24:37 34:57)

Sobota 29.2.2020 9:00

V sobotu jsme hráli druhé utkání dvojiček, tentokrát časně ráno v Hradci. Utkání jsme nenechali soupeře rozhodnout již v první desetiminutovce. Naše hra byla výrazně lepší než úvod pátečního zápasu, bohužel naše mladší hráčky ztrácely v každé čtvrtině na soupeře několik bodů a tak i výsledek byl podobný tomu prvnímu utkání. Do dalších zápasů bychom měli zvýšit bojovnost a nedělat zbytečné ztráty, které nám berou mnoho sil. Pro výsledky v mladších kategoriích jsou však tato utkání neocenitelnou zkušeností, kterou snad zužitkujeme v U12 i U13.

Sokol Hradec Králové - ŠBK Sadská 87 : 50 (20:11 43:22 63:40)