9.-10.kolo U14

19.11.2019

Odvetnými zápasy začala druhá polovina žákovské ligy mladších žákyň. Naše děvčata jela odehrát utkání v sobotu do Kolína a v neděli do Pardubic.

Ani sobotní brzký začátek zápasu nenaznačoval, že bychom v utkání zaspali. Od samotného úvodu jsme převyšovali domácí a tak už po prvních deseti minutách si sadské vosy vypracovaly 22bodový náskok, který ve zbývajících třech čtvrtinách stále navyšovaly. Bylo to zasloužené vítězství, a kdybychom jsme ještě hodně jednoduchých příležitostí využili, byl rozdíl ve skóre mnohem vyšší.

BC Kolín - ŠBK Sadská 26 : 92 (5:27, 6:17, 9:19, 6:29)

V neděli od 13:00 jsme hráli v Pardubicích s předposledním týmem tabulky D. Domácí hráčky vstoupily do zápasu velmi agresivně a některé jejich zákroky byly docela nešetrné. Zřejmě pod tímto dojmem sadské žákyně hrály opatrněji, ale i tak vyhrály první čtvrtinu o 11 bodů. Od druhé čtvrtiny se ale naše převaha jednoznačně potvrdila a domácí již nestíhaly ubránit naše rychlé protiútoky a prosadit se přes naší osobní obranu. Podobně tomu bylo i ve zbývajících čtvrtinách a odměnou hráčkám za opravdu dobře zahrané utkání bylo překonání stobodové hranice.

Studánka Pardubice - ŠBK Sadská 21: 104 (5:16 11:48 16:74)