U14 Dvojutkání mezi týmy Olomouc a Pardubice

09.04.2024

Další část extraligové soutěže U14 započala prvním utkáním proti OSK Olomouc, jež sice nenabídlo extraligovou kvalitu, nicméně pro Vosy alespoň představovalo tréninkový duel, kde si měly možnost hráčky vyzkoušet různé nové taktiky a strategie. Výsledný stav 36:85 nakonec výmluvně svědčil o převaze Vos.

Druhé utkání proti BK Studánka Pardubice přineslo zcela odlišný charakter. Vosy si byly plně vědomy tvrdého soupeře, který se v minulosti ukázal jako kvalitní protivník. Celé utkání bylo intenzivním bojem od prvního až po poslední hvizdu rozhodčího. Atmosféra v hale byla napjatá a plná očekávání. Vosy statečně bojovaly, a i když se jim nakonec nepovedlo zvítězit, jejich nasazení bylo obdivuhodné. Výsledky po čtvrtinách byly 19:20, 34:37, 49:51, 68:66 konečný výsledek ve prospěch Pardubic.

Přestože výsledek druhého zápasu nebyl pro Sadské Vos vítězný, věříme, že zkušenost z boje s kvalitním soupeřem je pro rozvoj hráček nepostradatelná. Rovněž chceme touto cestou vyjádřit dík Pardubicím za jejich vstřícnost a kvalitní výkon na hřišti.