U19 Brandýs, Jablonec

15.04.2024

Do utkání jsme nastoupili v osmi hráčkách včetně jednoho maroda. Ani přípravě na utkání jsme se nemohli věnovat naplno, protože nás není mnoho hlavně ze studijních důvodů. V prvním poločase jsme se déle rozehrávali a bylo to vidět jak na hřišti tak na výsledku. V poločase jsme prohrávali o 3 body. Ale cítili jsme, že máme na to, aby se utkání dostalo pod naší kontrolu, což se také stalo. Velmi dobrou obranou jsme soupeři mnoho nedovolili a zvítězili o rozdíl vice než 20 bodů. Všechny hráčky odehrály velmi dobrý zápas.

Sadská - Jablonec 75 : 54

S dnešním soupeřem se nám moc nedaří, což se bohužel ukázalo i v tomto zápase. Jablonec disponuje vysokými pivoty a několika šikovnými menšími hráčkami. Utkání jsme začali dobře, vytvořili si náskok 10 bodů a utkání se vyvíjelo dobře. Přesto jsme o náskok do konce prvního poločasu přišli. Ve druhém poločase soupeř zvolil zónovou obranu 2-3 , která nám dělala problémy. Nedařil se nám rychlý protiútok a nemohli jsme se opřít o střelbu z perimetru, přestože volné střely jsme si vytvořili. Soupeř utěsnil vnitřní prostor a nám se nedařilo skórovat. Ve třetí čtvrtině jsme dali 11 a ve čtvrté 16 bodů oproti Jabloneckým 14ti a 26ti. Přesto naše hráčky v obou utkáních odvedly velmi dobrou práci a zaslouží velkou pochvalu.

Sadská - Jablonec 59 : 73